تیمچه ابر پوسته فروشگاهی کاملا سازگار با المنتور

بازي كردن از مهم‌ترين تفريحات به شمار مي‌رود. افراد در حين بازي احساسات خود را بروز مي‌دهند و در برخي موارد بازي كردن مي‌تواند سبب تخليه فشارهاي رواني شود. افرادي كه در كودكي خلاقيت خود را به خوبي پرورش داده باشند در بزرگسالي مي‌توانند در حل مشكلات پيچيده موفق‌تر باشند. انجامِ بازی‌های فکری -به‌ویژه وقتی‌که شما پا به سن می‌گذارید- بسیار سودمند است زیرا یک مغزِ فعّال، کم‌تر در معرضِ خطرِ از دست دادنِ مهارت‌های شناختی قرار دارد.

كودكاني كه اسباب بازي ندارند در رشد ذهني از همسالان خود عقب تر هستند. اگر اسباب‌بازي‌ها ساده باشند باعث مي‌شوند كه كودك در حين بازي كردن زياد از فكر خود استفاده نكند و از طرفي اگر خيلي سخت و پيچيده باشد كودك از آن لذت نمي‌برد. اسباب بازی کودکان در حالت کلی بر تفکر، خلاقیت، حل مسئله، یادگیری مفاهیمی از قبیل رنگ، شکل، جنس و … کمک زیادی می‌کند. به شرط آن که متناسب با سن کودک خریداری شود. بنابراين انتخاب اسباب بازي مناسب بسيار حائز اهميت است.

مجموعه لگو گلستان تلاش كرده است تا با فراهم آوردن مجموعه‌اي از اسباب‌بازي‌هاي متنوع فكري، انتخاب اسباب بازي مناسب براي همه گروه‌هاي سني را ساده‌تر كند.

در حال حاضر مجموعه لگوگلستان در دو شعبه مجتمع خريد گلستان و مجتمع اوپال آماده ارائه خدمت مي‌باشد.

حرفی برای گفتن در تجارت الکترونیک

در سال 1393 با سرمایه اندکی شروع کردیم و حالا این عددها، سهم بزرگ ما از بازار تجارت الکترونیک را نشان می‌دهد.

700+

تنوع کالایی

15000+

بازدید یکتای ماهانه

این یک سایت آزمایشی است
ساخت با دیجیتس