درباره ما

بازی کردن از مهم‌ترین تفریحات به شمار می‌رود. افراد در حین بازی احساسات خود را بروز می‌دهند و در برخی موارد بازی کردن می‌تواند سبب تخلیه فشارهای روانی شود. افرادی که در کودکی خلاقیت خود را به خوبی پرورش داده باشند در بزرگسالی می‌توانند در حل مشکلات پیچیده موفق‌تر باشند. انجامِ بازی‌های فکری -به‌ویژه وقتی‌که شما پا به سن می‌گذارید- بسیار سودمند است زیرا یک مغزِ فعّال، کم‌تر در معرضِ خطرِ از دست دادنِ مهارت‌های شناختی قرار دارد.

کودکانی که اسباب بازی ندارند در رشد ذهنی از همسالان خود عقب تر هستند. اگر اسباب‌بازی‌ها ساده باشند باعث می‌شوند که کودک در حین بازی کردن زیاد از فکر خود استفاده نکند و از طرفی اگر خیلی سخت و پیچیده باشد کودک از آن لذت نمی‌برد. اسباب بازی کودکان در حالت کلی بر تفکر، خلاقیت، حل مسئله، یادگیری مفاهیمی از قبیل رنگ، شکل، جنس و … کمک زیادی می‌کند. به شرط آن که متناسب با سن کودک خریداری شود. بنابراین انتخاب اسباب بازی مناسب بسیار حائز اهمیت است.

مجموعه لگو گلستان تلاش کرده است تا با فراهم آوردن مجموعه‌ای از اسباب‌بازی‌های متنوع فکری، انتخاب اسباب بازی مناسب برای همه گروه‌های سنی را ساده‌تر کند.

در حال حاضر مجموعه لگوگلستان در دو شعبه مجتمع خرید گلستان و مجتمع اوپال آماده ارائه خدمت می‌باشد.